Ogłoszenia

Ciekawe, aktualne ogłoszenia!

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętów piorących. Trudnimy się wypożyczaniem urządzeń do prania ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy urządzenia ekstrakcyjne marki Karcher. Oferowane urządzenia są co jakiś czas serwisowane.

Mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z maszyną przekazuję 2 końcówki: do czyszczenia foteli oraz do prania wykładzin.

Istnieje możliwość wypożyczenia na 1 dzień lub od piątku do poniedziałku. Odkurzacz można wypożyczyć bezpłatnie w biurze firmy. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich gmin np. w Zielonce czy Konstancinie dowozimy i zabieramy odkurzacz wprost do Klienta.

Trzeba prać dywany nie mniej niż co pół roku. Dzięki regularnemu praniu można zachować nienaganny stan narożnika. Wewnątrz materiału gromadzi się duża ilość bakterii. Dodatkowo poplamiona powierzchnia nie prezentuje się ładnie.

Profesjonalne firmy ze stolicy najczęściej proponują czyszczenie dywanów metodą wypłukiwania. Polega ona na przepłukiwaniu tapicerki mieszaniną wody i detergentu. To łatwa i wyjątkowo efektywna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy realne jest pozbycie się wszelakich plam z kanapy? Z reguły tak. Starannie przemyślana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym odkurzaczem oraz sprawdzonymi płynami do czyszczenia pozwala wyeliminować wyjątkowo trwałe zabrudzenia, które psuły „look” wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię