Ogłoszenia

Ciekawe, aktualne ogłoszenia!

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w rzeczy samej niezmiernie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących specjalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich profesjonalistów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, lecz też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się faktycznie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię