Ogłoszenia

Ciekawe, aktualne ogłoszenia!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się rzeczywiście niezwykle właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających zawodowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono znawców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje także pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Jednostka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, ale także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się rzeczywiście komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię