Ogłoszenia

Ciekawe, aktualne ogłoszenia!

[Firma] Szkolenia Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta posiada profesjonalne kursy Excel zarówno Excel dla początkujących w których uczestnik zaczynająca pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, nabędzie umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem wykresów
poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już pracują w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu uczestnik pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , grupowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć szkolenie .

W naszej ofercie znajdziecie szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel jak również pozostałe kursy z pakietu MS Office .

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Excel prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Warszawie Lublinie, Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zgłoszonych uczestników.

Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano26.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię