Ogłoszenia

Ciekawe, aktualne ogłoszenia!

[Firma] Schody drewniane do domu od Drewdom


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wygodne schody drewniane na wymiar. Jeśli poszukujesz gustowne, dobrze wykonane schody do wnętrza domu to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Stolarnia Drewdom produkuje schody drewniane już od od prawie 4 dekad – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do świetnej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z wielkim doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma bezpośredni wpływ na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu a także świetny kontakt z klientem.
Drewdom montuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to promień 300 km od Biłgoraja.

Dlaczego schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest ekologicznym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i doskonale komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglanymi wstawkami, betonem itd. Drewno jest trwałe i pięknie się prezentuje, nawet po wielu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, a także wejście na stronę internetową, gdzie jest pokazana galeria wykonanych realizacji.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do domu od Drewdom
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię